Чорнобривець Акім
Учень Олександрійського колегіуму, дитячої юнацької спортивної школи №2 по боксу.
Нагороди:
- Диплом за І місце на чемпіонаті України з боксу, м. Чернівці, 2013 рік;
- Диплом за ІІІ місце на чемпіонаті України, м. Горлівка, 2012 рік;
- Грамота за І місце в Міжнародному турніру по боксу, м. Южноукраїнськ, 2012 рік;
- Диплом за І місце в І міжнародному турнірі з боксу, м. Первомайськ, 2010 рік.
Жовклий Антон
Учень загально-освітньої школи № 9, відвідує клуб спортивного бального танцю «Олександрит» .
Нагороди:
- Грамота за участь в ІІІ всеукраїнському фестивалі спортивного бального танцю «Полтавський вальс», 2013 рік;
- Диплом за І місце в змаганнях по спортивному танцю «Ювенал-Престиж», м. Кривий Ріг, 2013 рік;
- Диплом за І місце по спортивно-бальним танцям «Зимовий трофей», м. Кривий Ріг, 2013 рік;
- Диплом за І місце на всеукраїнських змаганнях по спортивним танцям «Сузір’я-2012», м. Кременчук.;
Тесленко Назар
Учень Олександрійського колегіуму, дитячо-юнацької спортивної школи №2 зі спортивної гімнастики; відвідує гурток шахів та творчості.
Нагороди:
- Диплом за ІІ місце у першості з гімнастики спортивної, м. Олександрія, 2011 рік;
- Диплом за І місце і відкритому чемпіонаті СДЮШОР «Надія» з гімнастики спортивної серед юнаків, м. Кіровоград, 2012 рік;
- Грамота за І місце в конкурсі читців віршів, м. Олександрія, 2012 рік;
- Грамота за І місце у змаганнях з гімнастики спортивної на Кубок Григорія Місютіна, м. Олександрія, 2013 рік;
- Диплом за ІІІ місце і відкритому чемпіонаті СДЮШОР «Надія» з гімнастики спортивної серед юнаків, м. Кіровоград, 2013 рік;
Гарагуля Юля
Учениця Олександрійського колегіуму; відвідує клуб спортивного бального танцю «Олександрит».
Нагороди:
- Диплом за І місце змагань «АРТ-2011», м. Кіровоград;
- Диплом за ІІ місце турніру по спортивним бальним танцям, м. Кривий Ріг, 2013 рік;
- Диплом за І міс це в відкритих кваліфікованих змаганнях «Весняні ритми», м. Олександрія, 2013 рік.
Сібірцева Дарія
Учениця Олександрійського колегіуму, художньої школи; відвідує клуб спортивного бального танцю «Олександрит».
Нагороди:
- Диплом за І місце змагань «Феєрверк талантів», м. Новоукраїнка, 2010 рік;
- Диплом за І місце «Кубок центрального регіону 2011 р.», м. Полтава;
- Диплом учасника ІІ Міжнародного творчого фестивалю дітей і молоді «Нова хвиля ідей», Болгарія, 2011 рік;
- Диплом за ІІ місце по спортивним танцям «Морська феєрія» , м. Гурзуф, 2011рік;
- Грамота за ІІ місце у всеукраїнських змаганнях «Тріумф-2011», м. Дніпропетровськ.
Шейко Станіслав
Учень Олександрійського колегіуму, ДЮСШ зі спортивної гімнастики, музичної школи по класу гітари; відвідує клуб спортивно-бального танцю «Олександрит».
Нагороди:
- Диплом учасника кваліфікаційного турніру по спортивно-бальним танцям «Зимовий трофей», м. Кривий Ріг, 2012 рік;
- Диплом всеукраїнських змагань по спортивним танцям «Сузір’я», м. Кременчук, 2012 рік;
- Грамота переможця конкурсу «Чарівна осінь», м. Олександрія, 2011 рік.
Шейко Поліна
Учениця Олександрійського колегіуму, ДЮСШ з художньої гімнастики; відвідує клуб спортивно-бального танцю «Олександрит»
Нагороди:
- Диплом відкритих обласних спортивних змагань «Веселі ритми», м. Олександрія, 2013 рік;
- Диплом «Відкритий кубок Кіровоградщини», м Кіровоград, 2012 рік;
- Грамота спортивного клубу «Грація» , м. Олександрія, 2011 рік;
- Грамота «Надія України» відкритого турніру з художньої гімнастики, м. Черкаси, 2011 рік.
Кузнецов Никита
Учень ЗНЗ № 9, відвідує клуб спортивно-бального танцю «Олександрит».
Нагороди:
- Диплом учасника відкритого чемпіонату міста з спортивних бальних танців, м. Кривий Ріг, 2012 рік;
- Диплом за зайняте І місце в номінації Ювеналы 1Е 3 St «Зустріч друзів», м. Олександрія, 2013 рік;
- Диплом за зайняте І місце в номінації Ювеналы 1Е 3 St «Виктория Трофи», м. Кривий Ріг , 2013 рік;
Куртлушаєв Руслан
Учень ЗНЗ № 9, соліст групи «Нові імена», актор дитячого театру «Апельсин».
Нагороди:
- Диплом переможця першого всеукраїнського фестивалю «Талановита Україна», м. Олександрія, 2011р.;
- Диплом лауреата міжнародного дитячого фестивалю «Зоряні мости», м. Київ, 2011р.;
- Диплом ІІІ-го ступеню районного фестивалю-конкурсу сучасної естрадної пісні «Зірковий мікрофон», м. Олександрія, 2012 р.
Кiлькiсть переглядiв: 798